Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Kicks (2016) me Titra Shqip

Kicks (2016) me Titra Shqip

Nuk janë thjesht atlete.Sep. 09, 2016USA80 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur atletet e tij të djersitura të gjimnastikës vidhen nga një hajdut vendas, 15-vjeçari Brandon dhe dy miqtë e tij fatkeqësisht dalin në zonën e gjirit në kërkim të tyre.

Kicks (2016) me Titra Shqip
Kicks (2016) me Titra Shqip
Kicks (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kicks
Vlerësimi IMDb 6.4 4,285 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 101 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Modest Heroes (2018) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
UFO (2018) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
GoodFellas (1990) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Deliver Us From Evil (2020) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Monday (2021)