Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Kickboxer: Vengeance 2016

Kickboxer: Vengeance 2016

Jul. 14, 2016United States90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eric dhe Kurt Sloane janë pasardhës të një familje të njohur të arteve marciale. Gjithmonë në hijen e vëllait të tij të madh Eric, Kurt nuk ka treguar se ai ka instiktin për t’u bërë kampion. Pavarësisht shqetësimeve të Kurtit, Eric pranon një ofertë të mirë dhe largohet për në Tajlandë në mënyrë që të sfidojë kampionin Tong Po. Takimi, megjithatë, ka pasoja fatale dhe Kurt zhvillon një dëshirë për hakmarrje, duke kërkuar mësimet e Durand, mentorit të vëllait të tij.

Kickboxer: Vengeance 2016
Titulli origjinal Kickboxer: Vengeance
Vlerësimi IMDb 4.9 10,728 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 275 vota

Regjizori

Aktorët

Alain Moussi isKurt Sloane
Kurt Sloane
Darren Shahlavi isEric Sloane
Eric Sloane
Gina Carano isPromoter
Promoter
Gino Galento isVIP Guest
VIP Guest
Phi Vu isBody Guard
Body Guard
Luke J. Watson isCompound Fighter
Compound Fighter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dune 2021 me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Venom: Let There Be Carnage (2021) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Sniper 2 2002
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Out of Reach 2004
Fast and Fierce: Death Race 2020
Really Love (2020) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip