Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Kickboxer: Retaliation 2018

Kickboxer: Retaliation 2018

It's time to fight backJan. 26, 2018United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas përvojës së jetuar një vit më parë, Kurt Sloan është zotuar të mos kthehet më në Tajlandë. Sidoqoftë, ndërsa po përgatitej për një ndeshje të përzier të arteve marciale, ai e gjen veten të droguar dhe të detyruar të kthehet në vendin aziatik. Ai çohet në një burg ku ai thirret të përballet me një sfidues monstruoz në këmbim të 2 milion dollarëve dhe lirisë në rast fitoreje. Pas një refuzimi fillestar, Kurt nuk do të ketë zgjidhje tjetër përveçse të pranojë dhe t’i nënshtrohet një trajnimi të ngurtë me mentorë të papritur.

Kickboxer: Retaliation 2018
Kickboxer: Retaliation 2018
Kickboxer: Retaliation 2018
Titulli origjinal Kickboxer: Retaliation
Vlerësimi IMDb 5 4,862 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 190 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Half Brothers (2020)
Life in a Year 2020
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Tomb Raider (2018) me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Red Dot 2021
American Sniper 2014
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip