Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Kickboxer 5: The Redemption 1995

Kickboxer 5: The Redemption 1995

Payback can be deadly.Aug. 01, 1995United States87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kampioni i kikboksit Matt Reeves dëshmon vrasjen e mikut të tij Johnny. Ai u vra sepse nuk donte të bashkohej me një shoqatë të re të kikboksit të themeluar nga z. Neegal. Reeves nuk ka ndërmend të heqë dorë, por ai nuk ka shumë shanse, pasi Neegal është një njeri i paskrupullt dhe ambicie të pakufishme. Por kampioni ynë gjen një aleat, sa të papritur aq edhe providencial …

Kickboxer 5: The Redemption 1995
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Titulli origjinal Kickboxer 5: The Redemption
Vlerësimi IMDb 4 1,422 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 55 vota

Regjizori

Aktorët

Mark Dacascos isMatt Reeves
Matt Reeves
James Ryan isMr. Negaal
Mr. Negaal
Geoff Meed isPaul Croft
Paul Croft
John Matshikiza isPolice Detective
Police Detective
Ninja isSecond Inmate
Second Inmate
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

News of the World 2020
Elite Squad 2007
True Mothers (2020) me Titra Shqip
Natasha 2007
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Penitent Thief (2021) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
Safety 2020
Surrogates (2009) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Active Shooter 2020
Caught by a Wave 2021