Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Kickboxer 4: The Aggressor 1994

Kickboxer 4: The Aggressor 1994

David Sloan must travel to Mexico to save his wife from a savage international terrorist.Jul. 27, 1994United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sasha Mitchell përgatit kthimin e tij në ring nën pseudonimin David Sloan, por këtë herë ai duhet të luftojë jo për mbijetesën e tij, por për gruan e tij të bukur. Gruaja është bërë skllave seksi e kampionit të urryer të botës Tong Po. Sasha, ose më mirë Davidi, është në burg por arrin të shpëtojë. Sapo të dalë, ai përpiqet të depërtojë në strehën e padepërtueshme të Tong Po, një fortesë e vendosur në Meksikë dhe e mbrojtur nga truprojat. Me inat, David pranon të marrë pjesë në një turne që do ta lejonte atë të shpëtonte gruan e tij dhe të fitonte pushtet.

Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Titulli origjinal Kickboxer 4: The Aggressor
Vlerësimi IMDb 4 3,185 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 65 vota

Regjizori

Albert Pyun
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sylvie’s Love 2020
A Taste of Christmas 2020
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Mission: Possible 2021
Breaking News in Yuba County 2021
Doomsdayer 2001
The Fool (2014) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
Come and See 1985
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip