Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Kickboxer 3: The Art of War 1992

Kickboxer 3: The Art of War 1992

In The World's Deadliest Contest, There Can Only Be One Winner... And Only One Survivor!Jun. 11, 1992United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

David Sloan (Mitchell) është kampion Amerikan në kikboks. Kërkimi i tij për atletë të rinj për tu takuar e çon atë këtë herë në Rio për sfidën me argjentinasin Eric Martine. Ndërsa ishte atje, Sloane fillon të njihet me disa fëmijë rruge dhe kur njëra prej tyre rrëmbehet nga një burrë që drejton rrjetin e prostitucionit, heroi ynë vendoset në gjurmët e tij.

Kickboxer 3: The Art of War 1992
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Kickboxer 3: The Art of War 1992
Titulli origjinal Kickboxer 3: The Art of War
Vlerësimi IMDb 4.1 2,984 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 65 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Double (2014) me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
The Boondock Saints 1999
Skylines 2020
Hitman (2007) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Kickboxer: Vengeance 2016
Cordelia 2020
Slate (2020) me Titra Shqip
Betrayed 1988
The Delta Force (1986)