Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 63 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Kickboxer 2: The Road Back 1991

Kickboxer 2: The Road Back 1991

When the enemy is angry, confuse him. When he is unaware, surprise him, and if he refuses to submit, ...destroy him.Jan. 30, 1991United States89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy nga vëllezërit e tij kanë vdekur, dhe David, i cili jep mësim në artet marciale në Los Anxhelos, pa dëshirë përballet me kampionin e një shoqate të re të kikboksit për të financuar palestrën e tij. David fiton, por braktis rripin e kampionit duke denoncuar mjedisin e dominuar nga korrupsioni dhe droga dhe për këtë ai vuan hakmarrje të ashpër. I plagosur, ai merr një vizitë nga Xian, mjeshtri që udhëhoqi vëllanë e tij Kurt të pushtonte kurorën e kampionit në Tajlandë.

Kickboxer 2: The Road Back 1991
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Titulli origjinal Kickboxer 2: The Road Back
Vlerësimi IMDb 4.5 5,375 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 116 vota

Regjizori

Albert Pyun
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Scarlett (2020) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Infidel 2019
King Arthur (2004) me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Sniper 1993
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
The Power 2021
The Virtuoso 2021