Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Kickboxer 1989

Kickboxer 1989

An Ancient Sport Becomes A Deadly Game.Apr. 20, 1989United States97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kurt, vëllai i një kampioni në kikboks, i cili ka mbetur i paralizuar pas një ndeshje, përfshihet në një stërvitje rraskapitëse. Objektivi: të mundë Tong Po, kampioni Tailandez përgjegjës për paralizimin e vëllait të tij. Sipërmarrja nuk është e lehtë dhe rruga është e mbushur me pengesa, por qëndrueshmëria dhe vendosmëria janë më të larta se çdo vështirësi.

Kickboxer 1989
Kickboxer 1989
Kickboxer 1989
Kickboxer 1989
Kickboxer 1989
Titulli origjinal Kickboxer
Vlerësimi IMDb 6.5 51,663 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 935 vota

Regjizori

Aktorët

Dennis Alexio isEric Sloane
Eric Sloane
Ka Ting Lee isFreddy Li
Freddy Li
Ricky Liu isBig Thai Man
Big Thai Man
Ho Ying Sin isHuge Village Man #1
Huge Village Man #1
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kate (2021) me Titra Shqip
Pharaoh’s War (2019)
Blitz (2011) me Titra Shqip
Breach 2020 me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip