Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ken Park (2002) me Titra Shqip

Ken Park (2002) me Titra Shqip

Kush je ti?Aug. 31, 2002United States97 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ne jemi në Visalia, California, një qytet i largët i vendosur në gjysmë të rrugës midis Los Angeles dhe Fresno. Katër familje tregohen me sytë e katër fëmijëve. Nuk ka shpëtim, gjithçka nxirret në pah: rritja e dhunës, seksualiteti i sëmurë, manitë obsesive të të rriturve.

Ken Park (2002) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ken Park
Vlerësimi IMDb 5.9 29,178 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 364 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
The Jacket (2005) me Titra Shqip
Entrapment 1999
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Ghost 1990
In the Heights (2021) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip
On My Skin (2018) me Titra Shqip