Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Keanu (2016) me Titra Shqip

Keanu (2016) me Titra Shqip

Kotele, të lutem.Apr. 21, 2016United States99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Clarence dhe Rell, dy kushërinj, paraqiten si shpërndarës droge dhe vrasës të pamëshirshëm për tu infiltruar në bandën e banditëve që vodhën kotelen e tyre të dashur Keanu. Ata do të detyrohen të përballen me një botë që nuk e njohin dhe të provojnë gjithçka për të fituar.

Keanu (2016) me Titra Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Keanu
Vlerësimi IMDb 6.3 46,956 vota
Vlerësimi TMDb 6 815 vota

Regjizori

Peter Atencio
Regjizori

Aktorët

Jordan Peele isRell Williams / Oil Dresden
Rell Williams / Oil Dresden
Keegan-Michael Key isClarence Goobril / Smoke Dresden
Clarence Goobril / Smoke Dresden
Method Man isCheddar
Cheddar
Nia Long isHannah
Hannah
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Top Secret! (1984)
Terminator Genisys 2015
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
The Circus (1928) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
The Mule (2014) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
Fifty Shades of Black (2016) me Titra Shqip
13 Tzameti 2005