Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 67 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Kate (2021) me Titra Shqip

Kate (2021) me Titra Shqip

Nuk ka kohë për mëshirë.Sep. 10, 2021Japan106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi ajo është helmuar në mënyrë të pakthyeshme, një operative kriminale e pamëshirshme ka më pak se 24 orë për të marrë hak ndaj armiqve të saj dhe në këtë proces formon një lidhje të papritur me vajzën e një prej viktimave të saj të kaluara.

Kate (2021) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kate
Vlerësimi IMDb 6.5 1,006 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 130 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Pandorum 2009
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Inferno 1999
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Settlers (2021) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014
The Last Exorcism (2010) me Titra Shqip
The Vault 2021