Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Kalifornia 1993

Kalifornia 1993

Fear never travels alone.Jun. 24, 1993United States117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Brian po planifikon një libër mbi vrasësit serial; Carrie nuk arrin të depërtojë me fotografitë e saj. Ata vendosin të largohen për në Kaliforni; ata kërkojnë shoqërues të udhëtimit me një reklamë në gazetë, së cilës Early dhe Adele i përgjigjen. Early është një vrasës serial në liri me kusht. Udhëtimi kthehet në një makth për Brian dhe Carrie, deri në përballjen në një ish-poligon testimi bërthamor. Filmi debutues për Dominic Sena; argumenti “vrasës serial” tani është përdorur së tepërmi, por prerja narrative tregon disa ide interesante. Skenari jo shumë origjinal por i tensionuar. Çifti Lewis-Pitt është i shkëlqyeshëm.

Kalifornia 1993
Titulli origjinal Kalifornia
Vlerësimi IMDb 6.7 51,682 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 532 vota

Regjizori

Dominic Sena
Regjizori

Aktorët

Brad Pitt isEarly Grayce
Early Grayce
David Duchovny isBrian Kessler
Brian Kessler
Juliette Lewis isAdele Corners
Adele Corners
Michelle Forbes isCarrie Laughlin
Carrie Laughlin
Sierra Pecheur isMrs. Musgrave
Mrs. Musgrave
John Dullaghan isMr. Musgrave
Mr. Musgrave
Kathy Larson isTeenage Girl
Teenage Girl
Judson Vaughn isParole Officer
Parole Officer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Caveat (2020) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
Captive (2021)
Rogue River (2012) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
Blood Orange (2016) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Wrong Turn 2021 me Titra Shqip
Bloodsport III 1996