Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
K-9: P.I. (2002)

K-9: P.I. (2002)

The Odd Couple Is Back!Jul. 30, 2002United States95 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një polic i skuadrës së narkotikëve kryen hetimin e një bande të rrezikshme banditësh me një qen alsatian të rëndë dhe origjinal të stërvitur. Fillimi i “bashkëpunimit” të tyre do të jetë i tmerrshëm, por pastaj të dy do të bëhen të pandashëm …

K-9: P.I. (2002)
K-9: P.I. (2002)
Titulli origjinal K-9: P.I.
Vlerësimi IMDb 5.8 3,404 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 110 vota

Regjizori

Aktorët

Jim Belushi isMike Dooley
Mike Dooley
Gary Basaraba isPete Timmons
Pete Timmons
Blu Mankuma isCaptain Thomas
Captain Thomas
Christopher Shyer isCharles Thyer
Charles Thyer
Barbara Tyson isCatherine
Catherine
Jason Schombing isCarlos Cuesta
Carlos Cuesta
Kevin Durand isAgent Verner
Agent Verner
King isJerry Lee
Jerry Lee
Matthew Bennett isAgent Henry
Agent Henry
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Cutting Edge 1992
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Deadpool 2016
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Ferry (2021)
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Alex & Emma 2003
Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip