Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Justice Society: World War II 2021

Justice Society: World War II 2021

The fight for justice is the greatest battle of all time.Apr. 27, 2021United States84 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa shpejtonte të ndihmonte në një betejë të improvizuar, The Flash flakëron dhe copëton kohën, vetëm për ta gjetur veten të rënë në mes të Luftës së Dytë Botërore. Është këtu vendi që The Flash takon Wonder Woman dhe ekipin e saj shumë sekret, të njohur si Shoqëria e Drejtësisë e Amerikës. Dëshmon baticat e tërbuara të luftës, luftimet mbërthyese dhe shpejtësinë e trimërisë ndërsa Flash lufton për t’u kthyer në kronologjinë e tij!

Justice Society: World War II 2021
Justice Society: World War II 2021
Justice Society: World War II 2021
Justice Society: World War II 2021
Titulli origjinal Justice Society: World War II
Vlerësimi IMDb 6.4 3,613 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 228 vota

Regjizori

Jeff Wamester
Regjizori

Aktorët

Stana Katic isWonder Woman / Diana Prince (voice)
Wonder Woman / Diana Prince (voice)
Matt Bomer isThe Flash / Barry Allen (voice)
The Flash / Barry Allen (voice)
Chris Diamantopoulos isSteve Trevor (voice)
Steve Trevor (voice)
Darren Criss isSuperman / Clark Kent (voice)
Superman / Clark Kent (voice)
Elysia Rotaru isBlack Canary (voice)
Black Canary (voice)
Omid Abtahi isHawkman (voice)
Hawkman (voice)
Armen Taylor isJay Garrick / Flash (voice)
Jay Garrick / Flash (voice)
Matthew Mercer isHourman (voice)
Hourman (voice)
Liam McIntyre isAquaman (voice)
Aquaman (voice)
Geoffrey Arend isAdvisor (voice) / Charles Halstead (voice)
Advisor (voice) / Charles Halstead (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
Immortals 2011
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014
Pharaoh’s War (2019)
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Scarlett (2020) me Titra Shqip
Gods of Egypt 2016