Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Jumper 2008

Jumper 2008

kudo është e mundur.Feb. 13, 2008USA88 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

David, një djalë 15-vjeçar, zbulon se ai ka aftësinë të teleportojë kudo që dëshiron. Pasi ka ikur nga shtëpia, ai nuk heziton të përdorë fuqinë e tij për të kryer veprime kriminale.

Pas viteve të plaçkitjes së bankave dhe kazinove dhe lëvizjes së patrazuar nga një vend në tjetrin në glob, David e gjen veten ballë për ballë me dikë që e di sekretin e tij: janë Paladinët, të cilët për shekuj me radhë kanë persekutuar dhe vrarë “kërcyesit”, besohet të jenë krijesa aberente që sfidojnë plotfuqinë e Zotit.

Prandaj vjen koha që Davidi të luftojë për jetën e tij dhe të njerëzve që ai do.

 

Shënim për filmin:- Jumper 2008 me Titra Shqip

Ideja është aq magjepsëse saqë i mbijeton edhe përpunimit të dobët të bërë nga David Goyer dhe bashkëpunëtorët e tij. Edhe Liman, i cili të paktën di të orkestrojë fishekzjarret dhe të mbajë personazhe me një thellësi të caktuar në fushë, duket i çorientuar, sikur të mos kishte mjaft material në dispozicion.

Jumper 2008
Jumper 2008
Jumper 2008
Jumper 2008
Titulli origjinal Jumper 2008 me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 6.1 289,246 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 4,313 vota

Regjizori

Doug Liman
Regjizori

Aktorët

Jamie Bell isGriffin
Griffin
Rachel Bilson isMillie Harris
Millie Harris
Michael Rooker isWilliam Rice
William Rice
Diane Lane isMary Rice
Mary Rice
AnnaSophia Robb isYoung Millie
Young Millie
Max Thieriot isYoung David
Young David
Jesse James isYoung Mark
Young Mark
Tom Hulce isMr. Bowker
Mr. Bowker
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper 2 2002
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Rush Hour 3 2007
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
The Wolverine 2013
Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip
The Prince of Egypt 1998
Species 1995
Kickboxer: Vengeance 2016
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
Spectral (2016) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip