Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 178 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
Jumanji: Level One 2021

Jumanji: Level One 2021

Go back and start againJan. 20, 2021United States23 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ngjarjet ndodhin në vitin 1869, dy fëmijë gjejnë një lojë misterioze pasi babai i tyre humbet në xhunglat e Afrikës. Ata zbulojnë edhe sekretin e zhdukjes së babait të tyre dhe origjinën e Jumanji. Shikoni se si filloi gjithçka.

Jumanji: Level One 2021
Jumanji: Level One 2021
Jumanji: Level One 2021
Jumanji: Level One 2021
Jumanji: Level One 2021
Titulli origjinal Jumanji: Level One
Vlerësimi IMDb 5.6 265 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 37 vota

Regjizori

Lance Kawas
Regjizori

Aktorët

Robert Laenen isPrivate Dewell / Van Pelt
Private Dewell / Van Pelt
Aqeel Ash-Shakoor isJumanji (voice)
Jumanji (voice)
Justin Mane isPrivate Greenwalt
Private Greenwalt
Adam DeFilippi isVan Pelt's Hunter #2
Van Pelt's Hunter #2
Jezar Riches isNaphille
Naphille
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Star Trek (2009) me Titra Shqip
Aladdin (2019) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip
Wolfwalkers 2020
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Return of the Jedi 1983
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018
Agora (2009) me Titra Shqip
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip