Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip

Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip

Jun. 27, 2009Japan61 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fantazmat mizore të një vajze të abuzuar dhe gjyshes së saj, të dyja të vrara pa mëshirë, kthehen për të ndjekur dhe marrin viktimat nën inatin e tyre.

Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal 呪怨 白い老女
Vlerësimi IMDb 5.9 2,127 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 58 vota

Regjizori

Ryūta Miyake
Regjizori

Aktorët

Akina Minami isAkane Kashiwagi
Akane Kashiwagi
Tsuyoshi Muro isAtsushi Isobe
Atsushi Isobe
Chinami Iwamoto isMirai Isobe
Mirai Isobe
Chikako Isomura isOld Lady in White
Old Lady in White
Natsuki Kasa isYoung Akane
Young Akane
Hiroki Suzuki isFumiya Hagimoto
Fumiya Hagimoto
Ichirôta Miyakawa isHajime Kashiwagi
Hajime Kashiwagi
Marika Fukunaga isYuka Kanehara
Yuka Kanehara
Chie Amemiya isMayumi Yoshikawa
Mayumi Yoshikawa
Aimi Nakamura isJunko Isobe
Junko Isobe
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cooties (2014)
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
Initiation (2021)
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Caveat (2020) me Titra Shqip
The Barber 2002
The Power 2021
For the Sake of Vicious (2021)
Paranormal Activity 3 (2011) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip