Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 115 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Jolt (2021) me Titra Shqip

Jolt (2021) me Titra Shqip

Ju jeni në një tronditje.Jul. 29, 2021United States91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lindy është një grua e bukur dhe ironike. Por ajo ka një sekret të dhimbshëm: për shkak të një çrregullimi të rrallë neurologjik të përhershëm, ajo ka impulse vrastare të cilat i qetëson vetëm në sajë të një pajisjeje të veçantë elektrodë e cila i aplikohet përgjithmonë dhe e cila, në rast krize, e bllokon me mini- goditjet elektrike. Në pamundësi për të gjetur dashuri dhe lidhje të qëndrueshme për shkak të gjendjes së saj të pazakontë, kur mendon se më në fund ka rënë në dashuri, ajo e gjen burrin e vrarë të nesërmen. E thyer me zemër dhe e tërbuar, ajo do të gjurmojë vrasësin për t’u hakmarrë ndërsa policia e ndjek duke besuar se ajo është përgjegjëse për vrasjen.

Jolt (2021) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jolt
Vlerësimi IMDb 5.5 5,582 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 171 vota

Regjizori

Tanya Wexler
Regjizori

Aktorët

Stanley Tucci isDr. Ivan Munchin
Dr. Ivan Munchin
Bobby Cannavale isDetective Vicars
Detective Vicars
Laverne Cox isDetective Nevin
Detective Nevin
David Bradley isGareth Fizel
Gareth Fizel
Susan Sarandon isWoman with No Name
Woman with No Name
Ori Pfeffer isDelacroix
Delacroix
James Grogan isUnderground Fighter
Underground Fighter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hate by Dani Rovira (2021) me Titra Shqip
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
What Happened to Mr Cha? (2021) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
X-Men: First Class 2011
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Seobok (2021) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip