Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Joe Bell (2021) me Titra Shqip

Joe Bell (2021) me Titra Shqip

Bazuar në histori të vërtetë.Jul. 23, 2021United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Joe Bell është imazhi i përsosur i burrit. Bashkëshort dhe baba, ai e di se si të marrë atë që dëshiron dhe nuk heziton të përdorë rrugën e vështirë. Jadin, djali adoleshent, megjithatë, ka një ndjeshmëri shumë të ndryshme. I talentuar dhe homoseksual, ai shpesh përqeshet në shkollë dhe “toleranca” ngurruese e babait të tij nuk e ndihmon shumë. Kur është tepër vonë për tu fshehur, Joe nuk pushtohet nga keqardhjet dhe fillon një mision të veçantë për t’i bërë të ditur të gjithëve se sa i veçantë ishte Jadin dhe sa i rrezikshëm është ngacmimi (bullizmi).

Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Joe Bell
Vlerësimi IMDb 5.3 1,732 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 13 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Girl from the Song 2017
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
Mirrors (2008) me Titra Shqip
Deadpool 2016
Befikre (2016) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Inferno 1999
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
One Half of Me (2020) me Titra Shqip
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip