Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Jindabyne 2006

Jindabyne 2006

Under the surface of every life lies a mysteryJul. 20, 2006Australia123 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Stewart (Gabriel Byrne), një irlandez që jeton në qytetin australian të Jindabyne, largohet me tre shokë për një fundjavë për të peshkuar, hobi i tij i preferuar, në një vend të izoluar. Kur grupi e gjen veten para kufomës së zhveshur të një vajze autoktone të vrarë, ata vendosin të vazhdojnë pushimet e tyre dhe të kontaktojnë policinë vetëm kur të kthehen në qytet.

E shqetësuar thellë nga zgjedhja e saj e burrit Stewart, Claire (Laura Linney) fillon të mbajë shumë dyshime që do ta sjellin familjen në prag të shkatërimit.

Jindabyne 2006
Titulli origjinal Jindabyne
Vlerësimi IMDb 6.3 6,450 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 46 vota

Regjizori

Ray Lawrence
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Uncle Frank 2020
The Girl from the Song 2017
300: Rise of an Empire 2014
Monday (2021)
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Mainstream (2020)
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Braveheart 1995
The Cooler (2003)
Burning Bright (2010)