Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip

Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip

Cfare po te ha?Jul. 01, 2001Germany90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Trish dhe vëllai i saj Darry janë duke u kthyer në shtëpi nga kolegji. Udhëtimi duket i qetë, por rreziku është në pritje. Gjatë rrugës, të dy takojnë The Creeper, një krijesë demonike shqetësuese që kthehet në tokë çdo 23 vjet për tu ushqyer pandërprerë për 23 ditë, me qenie njerëzore në mënyrë që të rigjenerohet. Një psikik u vjen në ndihmë.

Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip
Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip
Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip
Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip
Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jeepers Creepers
Vlerësimi IMDb 6.2 118,934 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 2,078 vota

Regjizori

Victor Salva
Regjizori

Aktorët

Gina Philips isPatricia 'Trish' Jenner
Patricia 'Trish' Jenner
Justin Long isDarius 'Darry' Jenner
Darius 'Darry' Jenner
Jonathan Breck isThe Creeper
The Creeper
Patricia Belcher isJezelle Gay Hartman
Jezelle Gay Hartman
Eileen Brennan isThe Cat Lady
The Cat Lady
Brandon Smith isSgt. David Tubbs
Sgt. David Tubbs
Peggy Sheffield isWaitress Beverly
Waitress Beverly
Jeffrey William Evans isRestaurant Manager
Restaurant Manager
Patrick Cherry isBinky Plutzker
Binky Plutzker
Jon Beshara isOfficer Robert Gideon
Officer Robert Gideon
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Brain Freeze (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Tides (2021) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Master (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Centigrade 2020
Oxygen (2021)
Bad Hair (2021) me Titra Shqip
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip