Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip

Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip

Ai mund të shijojë frikën tuaj.Aug. 08, 2003USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke u kthyer nga një ndeshje kampionati, një autobus plot basketbollistë, nxitëse të tifozëve dhe trajnerë sulmohet nga The Creeper. Është një bishë me krahë që shfaqet çdo 23 vjet për tu ushqyer me qeniet njerëzore pa pushim për 23 ditë në mënyrë që të rigjenerohet. Kur bie nata, grupi i tmerruar i sportistëve të rinj duhet të luftojë me frikën dhe paragjykimet e tyre dhe të bashkohet në një luftë të pashpresë kundër krijesës së tmerrshme.

Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jeepers Creepers 2
Vlerësimi IMDb 5.6 61,861 vota
Vlerësimi TMDb 6 1,102 vota

Regjizori

Victor Salva
Regjizori

Aktorët

Ray Wise isJack Taggart
Jack Taggart
Jonathan Breck isThe Creeper
The Creeper
Nicki Aycox isMinxie Hayes
Minxie Hayes
Eric Nenninger isScott 'Scotty' Braddock
Scott 'Scotty' Braddock
Marieh Delfino isRhonda Truitt
Rhonda Truitt
Al Santos isDante Belasco
Dante Belasco
Tom Tarantini isCoach Dwayne Barnes
Coach Dwayne Barnes
Josh Hammond isJake Spencer
Jake Spencer
Luke Edwards isJack Taggart
Jack Taggart
Garikayi Mutambirwa isDeaundre 'Double D' Davis
Deaundre 'Double D' Davis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
The Vault (2017) me Titra Shqip
Shark in Venice 2008 me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Great White (2021) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip