Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip

Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip

Dashuria e keqe për të të treguar një histori ...Oct. 15, 2019United States105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jay dhe Silent Bob kthehen në Hollywood për të ndaluar hipotezën e një ristartimi të Bluntman dhe Chronic.

Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jay and Silent Bob Reboot
Vlerësimi IMDb 5.7 21,627 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 281 vota

Regjizori

Kevin Smith
Regjizori

Aktorët

Kevin Smith isSilent Bob / Kevin Smith
Silent Bob / Kevin Smith
Brian O'Halloran isDante Hicks
Dante Hicks
Jason Lee isBrodie Bruce
Brodie Bruce
Rosario Dawson isReggie Faulken
Reggie Faulken
Alice Wen isShan Yu
Shan Yu
Melissa Benoist isReboot Chronic
Reboot Chronic
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
Crazy About Her 2021
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
Yes Day 2021
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006
Behind the Screen (1916) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Oh, Ramona! (2019) me Titra Shqip