Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Jawbone (2017)

Jawbone (2017)

May. 12, 2017United Kingdom91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Jimmy McCabe, ish-kampion boksi për të rinj, po kërkon një fillim të ri por gjithmonë ka trokitur në dyert e gabuara. Pasi goditi fundin, ai vendos të kthehej te klubi i boksit ku bëri hapat e tij të parë dhe e vetmja familje që la pas: pronari Bill, menaxheri i muzikës Eddie dhe promovuesi Joe. Duke u kthyer në trajnim, ai do të rrezikojë jetën e tij për të synuar lart dhe për të rifituar vendin e tij në botë.

Jawbone (2017)
Jawbone (2017)
Jawbone (2017)
Jawbone (2017)
Jawbone (2017)
Titulli origjinal Jawbone
Vlerësimi IMDb 6.5 2,674 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 50 vota

Regjizori

Thomas Napper
Regjizori

Aktorët

Johnny Harris isJimmy McCabe
Jimmy McCabe
Ian McShane isJoe Padgett
Joe Padgett
Ray Winstone isWilliam Carney
William Carney
Jermaine Allen isBoxing Ring Spectator
Boxing Ring Spectator
Archie Cocker isBoxing Ring Spectator
Boxing Ring Spectator
Marilyn May James isBoxing Ring Spectator
Boxing Ring Spectator
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Courier 2020
Barbershop 2002
Zooey (2021) me Titra Shqip
George Washington 2000
Avengers: Endgame 2019
Wanted (2008)
Entrapment 1999
Casino 1995
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009
Into the Beat (2020)
AK vs AK 2020
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip