Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Jathi Ratnalu 2021

Jathi Ratnalu 2021

Mar. 11, 2021India123 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Komploti rrotullohet rreth tre të burgosurve. Ata, lirohen dhe mendojnë një jetë të lumtur jashtë.

Por, gjërat marrin tjetër drejtim dhe sjellin telashe.

A mundet të gjejnë lumturi dhe dashuri tani?

Jathi Ratnalu 2021
Jathi Ratnalu 2021
Jathi Ratnalu 2021
Jathi Ratnalu 2021
Jathi Ratnalu 2021
Jathi Ratnalu 2021
Titulli origjinal జాతిరత్నాలు
Vlerësimi IMDb 7.6 5,673 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inferno 1999
Dashing in December (2020)
The Parent Trap (1998)
Double Impact 1991
Immortals 2011
Wristcutters: A Love Story 2006
Wild Dog 2021
Villain (2020)
The Clovehitch Killer (2018)
Palmer (2021)
Echo Boomers (2020)
Red Cliff (2008) me Titra Shqip