Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Jakob’s Wife 2021

Jakob’s Wife 2021

Who's Your Master?Apr. 16, 2021United States98 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Zhdukja e një gruaje të re kërcënon të ndryshojë përgjithmonë jetën gri dhe të zakonshme të Anne Fedder dhe burrit të saj, Pastor Jakob.

Jakob’s Wife 2021
Jakob’s Wife 2021
Jakob’s Wife 2021
Jakob’s Wife 2021
Titulli origjinal Jakob's Wife
Vlerësimi IMDb 5.3 1,238 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 30 vota

Regjizori

Aktorët

Barbara Crampton isAnne Fedder
Anne Fedder
Larry Fessenden isJakob Fedder
Jakob Fedder
Bonnie Aarons isThe Master
The Master
Sarah Lind isCarol Fedder
Carol Fedder
Phillip Jack Brooks isDeputy Colton
Deputy Colton
Mark Kelly isBob Fedder
Bob Fedder
Jay DeVon Johnson isSheriff Mike Hess
Sheriff Mike Hess
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hannibal Rising 2007
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Spectral (2016) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
The Double (2014) me Titra Shqip
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
Before the Fire (2020)
Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
F9 (2021) me Titra Shqip