Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Jaded 1998

Jaded 1998

Not every sexual predator is a man.Jul. 09, 1998United States95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Meg Harris (Carla Gugino), një grua e re, është gjetur pa ndjenja në plazh. Meg u rrah dhe u përdhunua. Sidoqoftë, nuk ishte një burrë që përdori dhunë, por dy gra me të cilat ajo kishte kaluar mbrëmjen në një klub. Meqenëse krimi i përdhunimit të shkallës së parë u atribuohet vetëm individëve meshkuj, Meg nuk mund të hakmerret me torturuesit e saj. Për më tepër, ajo zbulon se njëra nga dy vajzat tashmë kishte një precedent, pasi kishte torturuar në të kaluarën një grua tjetër të varfër …

Jaded 1998
Titulli origjinal Jaded
Vlerësimi IMDb 5.4 687 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 13 vota

Regjizori

Caryn Krooth
Regjizori

Aktorët

Carla Gugino isMegan 'Meg' Harris
Megan 'Meg' Harris
Aida Turturro isHelen Norwich
Helen Norwich
Catherine Dent isLisa Heller
Lisa Heller
Rya Kihlstedt isPatricia 'Pat' Long
Patricia 'Pat' Long
Lorraine Toussaint isCarol Broker
Carol Broker
Frankie Faison isHenry Broker
Henry Broker
Anna Levine isAlexandra 'Alex' Arnold
Alexandra 'Alex' Arnold
Ellen Greene isLouise Smith
Louise Smith
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After We Fell (2021) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Mama Weed (2020)
King Kong 2005