Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Jackie (2016) me Titra Shqip

Jackie (2016) me Titra Shqip

Unë dua që ata të shohin se çfarë i kanë bërë Xhekut.Dec. 02, 2016Chile100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Më 22 nëntor 1963, presidenti Kennedy vritet teksa ishte në një makinë në Dallas me gruan e tij Jackie. Zonja e Parë, në orët pas sulmit, detyrohet të përballet me dhimbjen dhe traumat dhe të kapërcejë vuajtjet për të gjetur besimin në të ardhmen, për të ngushëlluar fëmijët e saj dhe për ta bërë burrin e saj të pavdekshëm.

Jackie (2016) me Titra Shqip
Jackie (2016) me Titra Shqip
Jackie (2016) me Titra Shqip
Jackie (2016) me Titra Shqip
Jackie (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jackie
Vlerësimi IMDb 6.7 76,715 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,957 vota

Regjizori

Aktorët

Natalie Portman isJackie Kennedy
Jackie Kennedy
Peter Sarsgaard isRobert Kennedy
Robert Kennedy
Greta Gerwig isNancy Tuckerman
Nancy Tuckerman
Billy Crudup isThe Journalist
The Journalist
John Hurt isThe Priest
The Priest
Richard E. Grant isBill Walton
Bill Walton
Caspar Phillipson isJohn Fitzgerald Kennedy
John Fitzgerald Kennedy
Beth Grant isLady Bird Johnson
Lady Bird Johnson
John Carroll Lynch isLyndon B. Johnson
Lyndon B. Johnson
Max Casella isJack Valenti
Jack Valenti
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last Paradiso 2021
Dogwashers (2020) me Titra Shqip
Sex Doll (2016) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Immortals 2011
Elle (2016) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Uncle Frank 2020
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Jesus of Montreal (1989) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip