Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Jack Strong (2014) me Titra Shqip

Jack Strong (2014) me Titra Shqip

Spiuni që sfidoi një perandoriFeb. 07, 2014Poland123 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë e kolonel Ryszard Kuklinski, një nga figurat më të diskutueshme në historinë polake të pas Luftës së Dytë Botërore. I përshëndetur si një hero botëror, Kuklinski vetëm shpalli dhe zhvilloi një luftë të fshehtë kundër shtypjes komuniste, duke rrezikuar jetën e tij dhe të familjes së tij për sigurinë kombëtare. I shtypur nga ndërgjegjja e tij dhe kërcënimi në rritje i një holokausti bërthamor, ai kuptoi se mënyra e vetme për të shpëtuar atë që kishte mbetur nga vendi i tij i rraskapitur ishte të fshihej dhe të fillonte një bashkëpunim të gjatë dhe psikologjikisht rraskapitës me CIA -n.

Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Jack Strong
Vlerësimi IMDb 7.1 4,731 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 88 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
The Voyeur (1994) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
The Last Thing He Wanted (2020) me Titra Shqip
The Boondock Saints 1999
Cruel Intentions 3 2004
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
X-Men Origins: Wolverine 2009
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip