Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip

It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip

Ndonjëherë ajo që keni në kokë nuk është aq e çmendur sa mendoni.Oct. 08, 2010USA102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I trazuar 16-vjeçari Craig Gilner, i shqetësuar nga depresioni dhe ankthi adoleshent, vendos të pranohet në një qendër psikiatrike. Këtu ai zbulon se departamenti kushtuar të miturve është mbyllur dhe se fëmijët janë transferuar në sektorin e të rriturve. Ai më vonë takon Bobin e pjekur, i cili së shpejti bëhet mik dhe mentor i tij, dhe bie në dashuri me moshataren e tij Noelle.

It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal It's Kind of a Funny Story
Vlerësimi IMDb 7.1 139,737 vota
Vlerësimi TMDb 7 1,907 vota

Regjizori

Ryan Fleck
Regjizori

Aktorët

Keir Gilchrist isCraig Gilner
Craig Gilner
Viola Davis isDr. Eden Minerva
Dr. Eden Minerva
Lauren Graham isLynn Gilner
Lynn Gilner
Jim Gaffigan isGeorge Gilner
George Gilner
Thomas Mann isAaron Fitzcarraldo
Aaron Fitzcarraldo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Woman in the Window (2021)
Shottas (2002) me Titra Shqip
Entrapment 1999
CQ 2001
Wild Things (1998)
Crash 2005
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
The Last Black Man in San Francisco (2019) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
The Patriot 2000
Meander (2021) me Titra Shqip