Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
It Takes Three (2021) me Titra Shqip

It Takes Three (2021) me Titra Shqip

Sep. 17, 2021USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur djali më i paparë i shkollës zbulon se vajza e re sheh përtej popullaritetit dhe pamjes së tij, ai kërkon që peshkopi i klasës të marrë përsipër llogaritë e tij në mediat sociale për të shtuar substancë në stilin e tij.

It Takes Three (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal It Takes Three
Vlerësimi IMDb 5.9 93 vota

Regjizori

Scott Coffey
Regjizori

Aktorët

Jared Gilman isCy Berger
Cy Berger
David Gridley isChris Newton
Chris Newton
Mikey Madison isKat Walker
Kat Walker
Anya Marina isPrincipal Hendrix
Principal Hendrix
Lori Alan isSara Berger
Sara Berger
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sinkhole (2021) me Titra Shqip
God, Sex and Truth (2018) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
My Name Is Bruce 2007
Wild Child 2008
Flora & Ulysses 2021
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Brahman Naman (2016) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip