Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Isolation (2021) me Titra Shqip

Isolation (2021) me Titra Shqip

Të qëndrosh brenda nuk do të thotë që je i sigurt.Aug. 27, 2021USA104 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një antologji me nëntë filma të shkurtër horror të filmuar nën kërkesat e distancimit social dhe të vetëizolimit të shpërthimit të COVID-19.

Isolation (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Isolation
Vlerësimi IMDb 7.8 9 vota

Regjizori

Aktorët

Sarah Nicklin isNews Reporter
News Reporter
Damien Gerard isAnkle Bracelet
Ankle Bracelet
Adam Gierasch isNews Reporter
News Reporter
Alisha Seaton isNews Reporter
News Reporter
Matthew John Lawrence isTon Richardson
Ton Richardson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hole (2001) me Titra Shqip
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
Paranormal Activity (2007) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Pathology (2008) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Initiation (2021)
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip