Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Irreversible (2002) me Titra Shqip

Irreversible (2002) me Titra Shqip

Koha shkatërron gjithçka.May. 22, 2002France93 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Aleksi dhunohet dhe rrihet për vdekje nga një i huaj në një nënkalim të metrosë. Partneri i saj aktual Marcus dhe ish -shoku i saj Pierre vendosin të hakmerren ndaj burrit përgjegjës për barbarinë e pësuar nga gruaja.

Irreversible (2002) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Irréversible
Vlerësimi IMDb 7.4 124,808 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 1,857 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Riding With Sugar (2020)
Saving Private Ryan (1998)
Dashing in December (2020)
Argo (2012) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995)
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
The Penitent Thief (2021) me Titra Shqip
Ghost 1990
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip