Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip

Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip

Lëshoni fuqinë pas armaturës.Apr. 18, 2013USA130 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tony Stark dhe alter egoja e tij Iron Man gjenden përballë një armiku të ri që nuk njeh kufij. Kur Stark gjen botën e tij personale të shkatërruar nga duart e rivalit të tij, ai fillon një mision shqetësues për të gjetur përgjegjësin. Duke testuar guximin e tij dhe me shpinën në mur, Stark detyrohet të përdorë forcën dhe aftësitë e tij vetëm për të mbijetuar dhe mbrojtur njerëzit më të dashur për të. Ndërsa lufton, ai zbulon gjithashtu përgjigjen e pyetjes që e ka ndjekur gjithmonë në fshehtësi: a është njeriu ai që bën armaturën apo është armatura që e bën njeriun?

Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Iron Man 3
Vlerësimi IMDb 7.1 792,256 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 18,373 vota

Regjizori

Shane Black
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Gwyneth Paltrow isVirginia 'Pepper' Potts
Virginia 'Pepper' Potts
Don Cheadle isJames 'Rhodey' Rhodes / Iron Patriot
James 'Rhodey' Rhodes / Iron Patriot
Guy Pearce isAldrich Killian
Aldrich Killian
Rebecca Hall isMaya Hansen
Maya Hansen
Jon Favreau isHarold 'Happy' Hogan
Harold 'Happy' Hogan
Ben Kingsley isTrevor Slattery / The Mandarin
Trevor Slattery / The Mandarin
William Sadler isPresident Matthew Ellis
President Matthew Ellis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
The Prey (2018) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
The Killer (1989) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Implanted (2021) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Hero Dog: The Journey Home 2021
Cosmic Sin 2021
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip