Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Iron Man (2008) me Titra Shqip

Iron Man (2008) me Titra Shqip

Heronjtë nuk kanë lindur. Ata janë ndërtuar.Apr. 30, 2008United States126 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tony Stark, një manjati playboy, industritë e të cilit prodhojnë armatim për qeverinë amerikane, plagoset dhe kapet nga armiqtë e amerikës gjatë një prove në terren, në të cilën po testohen disa armë të reja. Rrëmbyesit do të donin ta detyronin atë të prodhonte armë për ta, por në vend të kësaj ai arrin të bëjë për vete një forcë të blinduar të veçanta falë të cilës arrin të shpëtojë. Pasi kthehet në shtëpi ai vendos të mos e disponojë atë forcë të blinduar, por ta përmirësojë atë dhe kështu të shndërrohet në Iron Man, një superhero armik i ri i krimit.

Iron Man (2008) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Iron Man
Vlerësimi IMDb 7.9 961,829 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 20,718 vota

Regjizori

Jon Favreau
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Terrence Howard isJames
James "Rhodey" Rhodes
Jeff Bridges isObadiah Stane / Iron Monger
Obadiah Stane / Iron Monger
Gwyneth Paltrow isVirginia
Virginia "Pepper" Potts
Leslie Bibb isChristine Everhart
Christine Everhart
Bill Smitrovich isGeneral Gabriel
General Gabriel
Paul Bettany isJ.A.R.V.I.S. (voice)
J.A.R.V.I.S. (voice)
Jon Favreau isHarold
Harold "Happy" Hogan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Thaw 2009 me Titra Shqip
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Ida Red (2021) me Titra Shqip
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) me Titra Shqip