Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 73 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip

Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip

Nuk është armatura që e bën heroin, por njeriu brenda.Apr. 28, 2010United States124 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bota tani e di që Tony Stark fshihet pas maskës së Iron Man. Biznesmeni dinak është nën presion të madh nga qeveria dhe opinioni publik për të ndarë gjetjet e tij me forcat e armatosura të vendit, por tek ai krijohet një frikë: se armët dhe teknologjitë e tilla të fuqishme do të bien në duar të gabuara. Dhe ndërkohë, Toni krijon aleanca të reja që do të rezultojnë shumë të dobishme në përballimin e një rreziku të ri të afërt.

Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Iron Man 2
Vlerësimi IMDb 7 743,863 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 16,329 vota

Regjizori

Jon Favreau
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Gwyneth Paltrow isVirginia
Virginia "Pepper" Potts
Don Cheadle isJames
James "Rhodey" Rhodes / War Machine
Scarlett Johansson isNatalie Rushman / Natasha Romanoff / Black Widow
Natalie Rushman / Natasha Romanoff / Black Widow
Sam Rockwell isJustin Hammer
Justin Hammer
Mickey Rourke isIvan Vanko / Whiplash
Ivan Vanko / Whiplash
Clark Gregg isPhil Coulson
Phil Coulson
John Slattery isHoward Stark
Howard Stark
Garry Shandling isSenator Stern
Senator Stern
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Ninja Assassin (2009) me Titra Shqip
Wonder Woman 1984 2020
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Star Wars: The Last Jedi 2017
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)
Archenemy 2020
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Boondock Saints 1999
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip