Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Invasion (2020) me Titra Shqip

Invasion (2020) me Titra Shqip

Jan. 01, 2020Russia129 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy vjet pas rënies së anijes së alienëve, jeta e një gruaje të re nga Moska ka ndryshuar përgjithmonë. Fuqitë e saj në rritje janë tani në fokusin e hetimit njerëzor dhe qiellor: një forcë aliene interesohet për të dhe nuk do të ndalojë asgjë, duke përfshirë një pushtim. A mund ta shpëtojë dashuria dhe dhembshuria njerëzimin, kur përballet me një provë shumë më të madhe dhe më të vështirë këtë herë?

Invasion (2020) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Вторжение
Vlerësimi IMDb 5.6 4,709 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 590 vota

Regjizori

Aktorët

Irina Starshenbaum isYulya Lebedeva
Yulya Lebedeva
Oleg Menshikov isGeneral Lebedev
General Lebedev
Rinal Mukhametov isHaakon / Khariton
Haakon / Khariton
Sergey Garmash isVice prime minister
Vice prime minister
Igor Kosterin isVSK major
VSK major
Andrey Nazimov isHead of IT
Head of IT
Stanislav Kisilevskiy isVolvo's Driver
Volvo's Driver
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Time Machine (2002) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
Schindler’s List (1993) me Titra Shqip
Allegiant (2016) me Titra Shqip
Last Man Down (2021) me Titra Shqip
Villain (2020)
Tiger, Blood in the Mouth (2016) me Titra Shqip
Spy Game (2001) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) me Titra Shqip
Inland Empire 2006