Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Intrusion (2021) me Titra Shqip

Intrusion (2021) me Titra Shqip

Qytetet më të qeta fshehin sekretet më të errëta.Sep. 22, 2021USA93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një çift i martuar shkon në një qytet të vogël, por një invazion në shtëpi e shqetëson gruan e tyre dhe ngjall dyshime për njerëzit përreth saj.

Intrusion (2021) me Titra Shqip
Intrusion (2021) me Titra Shqip
Intrusion (2021) me Titra Shqip
Intrusion (2021) me Titra Shqip
Intrusion (2021) me Titra Shqip
Intrusion (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Intrusion
Vlerësimi TMDb 6.9 48 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Silk Road (2021) me Titra Shqip
The Courier 2020
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Game of Death (2017) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
Disclosure 1994
The Conjuring (2013) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip