Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Into the Beat (2020)

Into the Beat (2020)

Jul. 16, 2020Germany98 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Katya është një premtim i ri i vallëzimit klasik. Ajo stërvitet shumë për audicionet në Akademinë e Baletit të New York-ut dhe ka një shans të mirë për të marrë një bursë. Por kur ajo takon një grup valltarësh në rrugë, hapet një botë krejt e re: ndryshe nga kërcimi klasik, vallja në rrugë është e lirë, shpërthyese dhe pa rregulla për t’u ndjekur. Pasioni për stilin e ri ndizet gjithashtu nga prania e Marlon, një kërcimtare e hip hopit. Sidoqoftë, babait të Lolës, Viktorit, një yll baleti, nuk i pëlqen vendimi i saj për të marrë pjesë në një audicion të rëndësishëm me Marlon.

Into the Beat (2020)
Into the Beat (2020)
Titulli origjinal Into the Beat - Dein Herz tanzt
Vlerësimi IMDb 5.3 962 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 114 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Coming to America 1988
The Beast 2020
Cruel Intentions 1999
The Circle (2017) me Titra Shqip
Diary of a Mad Black Woman 2005
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
Fear of Rain 2021
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006
Blessed by Fire 2005
Natasha 2007