Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Interview with the Assassin 2002

Interview with the Assassin 2002

Dallas. 1963. The second shooter.Oct. 10, 2002United States88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kameramanit televiziv Ron Kobelski i afrohet fqinji i tij ish i denuar Walter Ohlinger. Ohlinger pretendon se ai ishte “njeriu i dytë i armatosur” misterioz që qëlloi dhe vrau Presidentin Kennedy. Ohlinger ka heshtur gjatë gjithë këtyre viteve, por ka vendosur të tregojë historinë e tij tani që ai është diagnostikuar me kancer terminal.

Kobelski është skeptik ndaj historisë së fqinjit të tij, pasi hetimet e tij japin përgjigje të paqarta. Qëndrimi i tij ndryshon, megjithatë, pasi ai merr mesazhe kërcënuese në makinën e tij të përgjigjes dhe vëren figura të hijeve në oborrin e shtëpisë së tij. A po thotë e vërteta Ohlinger? Apo ka ndonjë komplot më të madh në punë?

Interview with the Assassin 2002
Titulli origjinal Interview with the Assassin
Vlerësimi IMDb 6.5 1,772 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 17 vota

Regjizori

Neil Burger
Regjizori

Aktorët

Dylan Haggerty isRon Kobeleski
Ron Kobeleski
Renee Faia isSharon Kobeleski
Sharon Kobeleski
Dennis Lau isSteven wu
Steven wu
Raymond J. Barry isWalter Ohlinger
Walter Ohlinger
Kelsey Kemper isKaren Kobeleski
Karen Kobeleski
Jared McVay isJimmy Jones
Jimmy Jones
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Undine 2020
A Dangerous Method 2011
Burn After Reading 2008
Captive (2021)
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Foxfire 1996
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Palmer (2021)
Dashing in December (2020)
After the Wedding 2006
Kickboxer: Vengeance 2016
American Skin (2019) me Titra Shqip