Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip

Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip

Jul. 20, 2012United Kingdom95 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

I rritur në lagjet e varfra të ashpra të Rumanisë, Viktori e di vlerën e jetës më shumë se kushdo. Ai është vrasësi i përsosur. Pasi u tradhtua nga të njëjtët njerëz që e bënë atë që është, ai duhet të mashtrojë vetë vdekjen e tij dhe të ikë në Londër. Këtu ai bashkohet me një familje të re gangsterësh ku rregullat e tij vihen përsëri në provë në mes të një lufte të egër për pushtetin e botës së krimit.

Interview with a Hitman (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Interview with a Hitman
Vlerësimi IMDb 6.1 8,969 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 92 vota

Regjizori

Perry Bhandal
Regjizori

Aktorët

Luke Goss isViktor
Viktor
Stephen Marcus isTraffikant
Traffikant
Elliot Greene isYoung Viktor
Young Viktor
Ray Panthaki isAlexandru (as Uriel Emil Pollack)
Alexandru (as Uriel Emil Pollack)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009
Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip
Escape Room: Tournament of Champions (2021) me Titra Shqip
Mortal Kombat 2021
Kickboxer: Retaliation 2018
Return of the Jedi 1983
Send It! (2021) me Titra Shqip