Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip

Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip

Frika vjen në shtëpi.Jan. 03, 2018USA103 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Parapsikologia Elise Rainier dhe ekipi i saj udhëtojnë në Five Keys, NM, për të hetuar pretendimin e një burri për një pushtim. Terrori fillon shpejt kur Rainier kupton se shtëpia ku ai jeton ishte shtëpia e vjetër e familjes së saj.

Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Insidious: The Last Key
Vlerësimi IMDb 5.7 56,568 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 2,100 vota

Regjizori

Adam Robitel
Regjizori

Aktorët

Lin Shaye isElise Rainier
Elise Rainier
Josh Stewart isGerald Rainier
Gerald Rainier
Caitlin Gerard isImogen Rainier
Imogen Rainier
Spencer Locke isMelissa Rainier
Melissa Rainier
Hana Hayes isTeenage Elise Rainier
Teenage Elise Rainier
Tessa Ferrer isAudrey Rainier
Audrey Rainier
Kirk Acevedo isTed Garza
Ted Garza
Bruce Davison isChristian Rainier
Christian Rainier
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hit and Run (2009) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
No Time to Die (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
Hollow Man 2000
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
The Heiress 2021
The Town (2010) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Fatale 2020