Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip

Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip

Kështu vdesJun. 04, 2015Canada97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një histori e re e tmershme e terrorit fillon për një vajzë adoleshente dhe familjen e saj, dhe zbulon më shumë mistere të sferës së botës tjetër, “Më tej”.

Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 3 (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Insidious: Chapter 3
Vlerësimi IMDb 6.1 99,260 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 2,592 vota

Regjizori

Aktorët

Stefanie Scott isQuinn Brenner
Quinn Brenner
Lin Shaye isElise Rainier
Elise Rainier
Dermot Mulroney isSean Brenner
Sean Brenner
Tom Gallop isDr. Henderson
Dr. Henderson
Tate Berney isAlex Brenner
Alex Brenner
Corbett Tuck isDanielle
Danielle
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Frontier(s) 2007
Active Shooter 2020
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Madhouse (2004) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Burn After Reading 2008
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)