Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Inside Out (2015) me Titra Shqip

Inside Out (2015) me Titra Shqip

Takoni zërat e vegjël brenda kokës tuaj.Jun. 09, 2015United States95 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të rritesh nuk është gjithmonë e lehtë, dhe 11-vjeçarja Riley e kupton atë kur ajo detyrohet të lërë jetën në Midwest për të ndjekur punën e babait të saj në San Francisko. Ashtu si të gjithë, Riley nxitet nga pesë emocionet kryesore – Gëzimi, Frika, Zemërimi, neveria dhe Trishtimi – që jetojnë në mendjen e saj dhe e ndihmojnë atë të përballojë jetën e përditshme. Ndërsa Riley përpiqet të përshtatet me qytetin e ri të madh, agjitacioni rritet në selinë e emocioneve: megjithëse Gëzimi përpiqet të mbajë një pikëpamje pozitive për gjërat, emocionet e mbetura bien ndesh me mënyrën më të mirë për të eksploruar realitetin e ri në të cilin ata gjenden.

Inside Out (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Inside Out
Vlerësimi IMDb 8.1 645,052 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 16,789 vota

Regjizori

Aktorët

Amy Poehler isJoy (voice)
Joy (voice)
Phyllis Smith isSadness (voice)
Sadness (voice)
Bill Hader isFear (voice)
Fear (voice)
Kaitlyn Dias isRiley (voice)
Riley (voice)
Richard Kind isBing Bong (voice)
Bing Bong (voice)
Lewis Black isAnger (voice)
Anger (voice)
Mindy Kaling isDisgust (voice)
Disgust (voice)
Diane Lane isMom (voice)
Mom (voice)
Kyle MacLachlan isDad (voice)
Dad (voice)
Bobby Moynihan isForgetter Bobby (voice)
Forgetter Bobby (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
X-Men: Days of Future Past 2014
Candy (2006) me Titra Shqip
Really Love (2020) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
Brick 2006
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Godzilla 2014
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip