Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Inland Empire 2006

Inland Empire 2006

A woman in troubleSep. 06, 2006France180 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Aktorja Nikki Grace zgjidhet të luajë _Qielli i errët i së nesërmes, një xhirim i një filmi të mallkuar që nuk mbaroi kurrë për shkak të vdekjes së dhunshme të dy protagonistëve. Viktima e një lloj transferimi, Nikki fillon të identifikohet me skenarin, derisa realiteti dhe trillimi të shkrihen pa probleme …

Inland Empire 2006
Inland Empire 2006
Inland Empire 2006
Inland Empire 2006
Inland Empire 2006
Inland Empire 2006
Inland Empire 2006
Inland Empire 2006
Inland Empire 2006
Titulli origjinal Inland Empire
Vlerësimi IMDb 6.9 54,352 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 736 vota

Regjizori

David Lynch
Regjizori

Aktorët

Laura Dern isNikki Grace / Susan Blue
Nikki Grace / Susan Blue
Jeremy Irons isKingsley Stewart
Kingsley Stewart
Justin Theroux isDevon Berk / Billy Side
Devon Berk / Billy Side
Harry Dean Stanton isFreddie Howard
Freddie Howard
Peter J. Lucas isPiotrek Krol
Piotrek Krol
Jan Hencz isJanek (as Jan Hench)
Janek (as Jan Hench)
Grace Zabriskie isVisitor #1
Visitor #1
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Active Shooter 2020
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip
Chance (2020)
The Last Shift 2020
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
Saving Private Ryan (1998)
The Duke of Burgundy (2014) me Titra Shqip
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021