Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Inferno 1999

Inferno 1999

Left for dead. Burning for revengeSep. 25, 1999United States95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Matt, Jesse dhe Petey Ryker nuk janë njerëz të qetë që drejtojnë një organizatë të falsifikuesish në një zonë sigurie maksimale në Hell City. Kur përplasen me një kamion në shkretëtirën e Nevadës, takojnë Eddie Lomax, e rrahin dhe i grabitin motorin dhe armën. Eddie gjendet nga Jubal, një personazh i çuditshëm që e merr atë në kasollen e tij, kujdeset për të dhe e nxit atë të hakmerret për fyerjen.

Inferno 1999
Inferno 1999
Titulli origjinal Inferno
Vlerësimi IMDb 5.2 9,134 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 188 vota

Regjizori

Aktorët

Pat Morita isJubal Early
Jubal Early
Danny Trejo isJohnny Six Toes
Johnny Six Toes
Gabrielle Fitzpatrick isRhonda Reynolds
Rhonda Reynolds
Larry Drake isRamsey Hogan
Ramsey Hogan
Jaime Pressly isDottie Matthews
Dottie Matthews
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hillbilly Elegy 2020
Tracks (2013) me Titra Shqip
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
Bloodsport II 1996
CQ 2001
The Lift (2021) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Chance (2020)
Outsourced 2007 me Titra Shqip