Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984

Indiana Jones and the Temple of Doom 1984

If adventure has a name... it must be Indiana Jones.May. 23, 1984United States118 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasi i shpëtuan vdekjes në mënyrë të pabesueshme në malet Himalaje, Jones, këngëtari Willie dhe kinezi i vogël, përfundojnë në një fshat indian nga i cili ndjekësit e perëndeshës Kali kanë marrë një gur mrekullish së bashku me të gjithë fëmijët. Me të arritur në pallatin e Pencot, heronjtë tanë zbulojnë ekzistencën e një tempulli nëntokësor, vendi i sakrificave të tmerrshme dhe mbulesës për shfrytëzimin mizor të fëmijëve, të përdorur si skllevër.

Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Titulli origjinal Indiana Jones and the Temple of Doom
Vlerësimi IMDb 7.5 456,916 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 6,712 vota

Regjizori

Aktorët

Harrison Ford isIndiana Jones
Indiana Jones
Kate Capshaw isWillie Scott
Willie Scott
Jonathan Ke Quan isShort Round
Short Round
Amrish Puri isMola Ram
Mola Ram
Roshan Seth isChattar Lal
Chattar Lal
Philip Stone isCaptain Blumburtt
Captain Blumburtt
Roy Chiao isLao Che
Lao Che
David Yip isWu Han
Wu Han
Ric Young isKao Kan
Kao Kan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Max Cloud (2020)
Bumblebee 2018
Venom (2018) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
Rush Hour 2 2001
The Marksman 2021
Infinite (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 2: The Road Back 1991
Hollow Man 2000
Double Impact 1991
X-Men: First Class 2011
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip