Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 136 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip

Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip

Një burrë. Nje grua. Një milioner. Një propozim.Apr. 07, 1993United States117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Diana (Demi Moore) dhe David Murphy janë dy të porsamartuar shumë të dashuruar dhe shumë borxhlinj. Miliarderi i pjekur, i pashëm dhe cinik John Gage (Robert Redford) e njeh vendin e tyre të ëmbël dhe i ofron çiftit një milion dollarë në këmbim të vetëm një nate me Dianën. Disa hezitime, pastaj kapitullimi. Megjithatë, më vonë, asaj i vjen keq për burrin e saj dhe kërkon divorc. David e kupton gabimin …

Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Indecent Proposal
Vlerësimi IMDb 6 66,677 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 985 vota

Regjizori

Adrian Lyne
Regjizori

Aktorët

Demi Moore isDiana Murphy
Diana Murphy
Woody Harrelson isDavid Murphy
David Murphy
Seymour Cassel isMr. Shackleford
Mr. Shackleford
Billy Connolly isAuction M.C.
Auction M.C.
Rip Taylor isMr. Langford
Mr. Langford
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Land (2021) me Titra Shqip
Tully (2018) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
The Girl from the Naked Eye (2012)
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
I Am Legend (2007) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip