Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip

In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip

May. 15, 1976Japan105 Min.NC-17
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një tregim i pasionuar i historisë së Sada Abe, një grua lidhja e së cilës me zotërinë e saj çoi në një marrëdhënie seksuale obsesive dhe përfundimisht shkatërruese.

In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
Titulli origjinal 愛のコリーダ
Vlerësimi IMDb 6.6 19,131 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 347 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Tower (2012) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Boogie (2021) me Titra Shqip
The Life Ahead 2020
The Cooler (2003)
The Dig (2021)
Before the Fire (2020)
Half Brothers (2020)
A Cinderella Story: Starstruck (2021) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
Kickboxer 5: The Redemption 1995