Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
In the Heights (2021) me Titra Shqip

In the Heights (2021) me Titra Shqip

Ka ardhur koha.Jun. 10, 2021United States143 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e Usnavi, një pronar botege i cili ka ndjenja të përziera për mbylljen e dyqanit të tij dhe daljen në pension në Republikën Domenikane ose qëndrimin në Washington Heights.

In the Heights (2021) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal In the Heights
Vlerësimi IMDb 7.6 20,756 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 171 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Centigrade 2020
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
Grey Gardens (2009) me Titra Shqip
Undine 2020
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Jaded 1998
Sherni (2021) me Titra Shqip
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip